Nord-Lock Original Washers, M16 (5/8″) (NL16SS-254) 254 SMO, (Single Pair)
EN 1.4547 or equivalent, surface hardened
I.D: 17.0mm, O.D: 25.4mm, Thickness: 3.0mm
Authorized Distributor
50 in stock